Bu haber 08 Ocak 2018 18:13:59 Tarihinde eklenmiştir.

EYÜP AYDIN, “ESNAF KARARINI VERDİ”

Salı günü ( 09/01/2018 ) yapılacak olan Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Seçimli Genel Kurulu öncesinde heyecan son noktaya taşındı. Adaylığını açıklayarak çok ciddi bir seçim kampanyası yürüten Eyüp Aydın, “ Samsun Madeni Sanatkar Odası Üyelerinin büyük bir aile olduğu seçim döneminde herkese gösterdik. Şimdi bu büyük ailenin gelecek günleri birlikte inşaa etme zamanıdır” diye konuştu.

EYÜP AYDIN, “ESNAF KARARINI VERDİ”

 

 

SAMSUN-Salı günü ( 09/01/2018 ) yapılacak olan Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Seçimli Genel Kurulu öncesinde heyecan son noktaya taşındı. Adaylığını açıklayarak çok ciddi bir seçim kampanyası yürüten Eyüp Aydın, “ Samsun Madeni Sanatkar Odası Üyelerinin büyük bir aile olduğu seçim döneminde herkese gösterdik. Şimdi bu büyük ailenin gelecek günleri birlikte inşaa etme zamanıdır” diye konuştu.

 

BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ

Kampanya dahilinde ‘Biz Büyük Bir Aileyiz’ sloganını kullandıklarını ve bunun sadece bir söylem olmadığını herkese gösterdiklerine inandığını ifade eden SMSO Başkan Adayı Eyüp Aydın, “ Aday olmadan önce, bütün esnaf arkadaşlarım, büyüklerim ve kardeşlerimle istişare ettim. Onların ‘artık zamanı geldi. Birlikteyiz’ kararlığından sonra resmi açıklamamızı yaptık. Bu süreç boyunca kimseyi üzmeden, doğrulardan ayrılmadan bir kampanya yürüttük. Tekrar bir aile olduğumuzu hissettik. Esnaf ve üye arkadaşlarımızın problemlerini, sıkıntıları ve eksiklikleri masaya yatırdık ve her biri için çözüm ürettik. Sorunlarımızın üstesinden gelmenin tek yolu bir araya gelmek, tek bir ses olmaktı. Her şeyden önce bunu başardık. Biz birbirimize geleceğimizi daha güvenli hale getirmek için söz verdik. Bu süreç içerisinde en büyük gücümüz esnafımız oldu. Onları kararlı duruşu bugün de yarın da en tek dayanağımız olacaktır” diye konuştu.

 

GÜÇLÜ BİR GELECEK İSTİYORUZ

Salı günü yapılacak seçim nedeniyle SMSO üyelerinin büyük bir heyecan yaşadığını ifade eden Aydın, “ Bu heyecanın nedeni yeni bir yönetim seçmek değil, yaşanan problem ve iletişimsizliğin son bularak güçlü yarınları hep birlikte tesis etmek arzusudur. İşte bu yüzden mesele yarınlardır. İşte bu yüzden mesele gelecektir. İşte bu yüzden mesele alın terimize sahip çıkmaktır. Salı ( 09/01/2018 ) günü yapılacak olan seçimin her şeyden önce sonuçları itibariyle hayırlara vesile olması en büyük dileğimizdir. Oldukça demokratik bir ortamda yürütmeye çalıştığımız bu süreci, kırgınlıklarla değil saygıyla yürüttük. Ben bu süreç boyunca ortaya koyduğumuz bütünleşmenin, seçim günü de bayram havası estireceğine inanıyorum. Esnaf kararını vermiştir. Rabbim hayırlara vesile etsin” şeklinde konuştu. 

Etiketler
Yorum Yap
GÜNCEL
Konya Tabip Odasından 18 Mart Şehitleri Anma Günü mesajı
Konya Tabip Odasından 18 Mart Şehitleri Anma Günü mesajı
KONYA-Bugün, Kahraman şehitlerimiz sayesinde Türk Milletinin özgürlük ve vatanı için gerektiğinde neleri feda edebileceğini bir kez daha kanıtladığını gösteren 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günüdür.
38 yıl önce bu hale gelmişti! O yer koruma altına alındı
38 yıl önce bu hale gelmişti! O yer koruma altına alındı
Avrupa'nın en büyük, dünyanın ikinci büyük ahşap yapısı Büyükada eski Rum Yetimhanesi, tehlike altındaki 7 kültürel miras alanından birisi olarak seçildi. Böylece, çökme tehlikesiyle karşı karşıya kalan 120 yıllık tarihi yapının yeniden hayata döndürülmesinin yolu açıldı.
İzmir'de akılalmaz olay: Kopan parmağı hastanede kayboldu
İzmir'de akılalmaz olay: Kopan parmağı hastanede kayboldu
İzmir'in Balçova ilçesinde bir terlik imalathanesinde çalışan 30 yaşındaki Özlem Aydın iş kazası sonucu kopan parmağının gittiği Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi acil servisinde kaybolduğu gerekçesiyle sorumlular hakkında suç duyurusunda bulundu.
Doktora Tip Bayramı'nda gasp dehşeti
Doktora Tip Bayramı'nda gasp dehşeti
İstanbul Ümraniye'de üroloji uzmanı Doktor S.İ. 14 Mart Tıp Bayramı'nın kutlandığı gün bayram yerine dehşeti yaşadı. Doktor S.İ.’nin özel muayenehanesine silahla giren 2 gaspçı kendisini önce darp ardından gasp etti. Doktoru kanlar içinde bıraktıktan sonra kasada bulunan paraları alarak kaçan ve 24 saat içerisinde yakalanan 2 gaspçının gözcüsü ise doktorun evini kiralaması için anlaştığı emlakçı çıktı.
“18 Mart Çanakkale Zaferi, tarihe altın harflerle yazılan bir destandır”
“18 Mart Çanakkale Zaferi, tarihe altın harflerle yazılan bir destandır”
İSAMSUN-Yİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin tarihe altın harflerle yazılan bir destan olduğunu söyledi
Sarıcaoğlu'ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı
Sarıcaoğlu'ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı
Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı
Gazeteci Şahin Alpay tahliye edildi
Gazeteci Şahin Alpay tahliye edildi
Anayasa Mahkemesinin hak ihlali kararının ardından durumu yeniden değerlendirilen ve adli kontrol hükümleri uygulanarak tahliyesine karar verilen Şahin Alpay, cezaevinden ayrıldı.
Kırklareli'nde 23 kaçak ve sığınmacı yakalandı
Kırklareli'nde 23 kaçak ve sığınmacı yakalandı
Kırklareli'nde, yasa dışı yollardan yurt dışına çıkmak isteyen 23 kaçak ve sığınmacı yakalandı.
NURULLAH AYDIN HOCA YOĞUN BAKIMDA
NURULLAH AYDIN HOCA YOĞUN BAKIMDA
ANKARA-Hukukçu, Eski Milletvekili,bir çok Gazete ve Haber portalların’da olduğu gibi Olaylaratercuman.com’dada kesintisiz köşe yazıları yayınlanan Nurullah Aydın ,Kalp rahatsızlığı nedeniyle Hastaneye kaldırıldı.
 ADD Samsun Şb den Çanakkale  Zaferinin 103.yılı ile ilgili Basın açıklaması
ADD Samsun Şb den Çanakkale Zaferinin 103.yılı ile ilgili Basın açıklaması
SAMSUN-Bugün Çanakkale Zaferinin 103. Yılını anıyoruz. 18 Mart ve Çanakkale Savaşları; 1. Dünya Savaşı‘nın seyrini değiştiren, tarihe "ÇANAKKALE GEÇİLMEZ" sözü ile yazılan büyük bir destandır.
Taksim Meydanı'ndaki çiçekçilerin yeri değişiyor
Taksim Meydanı'ndaki çiçekçilerin yeri değişiyor
Tarihi Maksem'in önünde bulunan çiçekçiler, Taksim Tüneli'nin Tarlabaşı Bulvarı'nın üst tarafında taşınacak.
FETÖ ve PKK adına çalışan ABD'li papaza 35 yıl hapis
FETÖ ve PKK adına çalışan ABD'li papaza 35 yıl hapis
İzmir'de terör örgütleri FETÖ ve PKK adına suç işlediği  iddiasıyla tutuklu bulunan ABD uyruklu din adamı Andrew Craig Brunson hakkında  örgüte üye olmamakla birlikte örgüt adına suç işlediği gerekçesiyle 15 yıla  kadar, Devletin gizli kalması gereken bilgileri siyasal veya askeri casusluk  amacıyla temin etmek suçlamasından 20 yıla kadar hapis cezası istemiyle  hazırlanan iddianame kabul edildi.
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
16°C / 13°C
Durum
Çok Bulutlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:08
Güneş
06:35
Öğle
12:50
İkindi
16:10
Akşam
18:52
Yatsı
20:12
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz.?